Speick Original dezodorant w sztyfcie z szałwią i lawendą 40 ml

  • Dezodorant w sztyfcie o świeżym zapachu. Łagodny, idealny dla skóry wrażliwej. Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości i ochronę przed przykrym zapachem. Formuła dezodorantu zawiera ekstrakt z szałwii i olejek lawendowy. Nie zawiera soli aluminium.
  • Speick Original dezodorant w sztyfcie z szałwią i lawendą 40 ml
  • Speick Original dezodorant w sztyfcie z szałwią i lawendą 40 ml
  • Speick Original dezodorant w sztyfcie z szałwią i lawendą 40 ml
Producent: Speick
Kod produktu: 4009800001602
Cena DostępnośćWysyłkaIlość
28,45 zł netto + koszty wysyłki Produkt dostępny w dużej ilości23 szt.1 dzień
Dodaj do porównania Dodaj do obserwowanych

KUP LUB ODBIERZ W NASZYM SKLEPIE

Możesz sprawdzić czy towar dostępny jest w sklepie od ręki lub zamówić go przez Internet i odebrać w sklepie.
Sprawdź dostępność

Dezodorant w sztyfcie o świeżym zapachu z linii Speick Original (wcześniej Natural). Łagodny dla skóry, idealny do skóry wrażliwej, zapewnia długotrwałe uczucie świeżości i ochronę przed przykrym zapachem nie blokując oddychania skórze. Formuła dezodorantu zawiera odświeżający i dezodoryzujący ekstrakt z szałwii oraz łagodzący i antybakteryjny olejek z lawendy.

Wzbogacony o ekstrakt z rośliny Speick - Valeriana Celtica, rosnącej na zboczach Alp. Dezodorant nie zawiera soli aluminium.

Polecany:

  • Dla wszystkich rodzajów skóry
  • Dla skóry wrażliwej

Kosmetyk naturalny, wegański. 

certyfikat vegan

- w 100% naturalny zapach - bez parabenów, - bez glikolu, - bez sztucznych barwników - bez silikonu - bez Phenoxyethanolu - bez PEG i SLS - bez składników GMO - fizjologiczne pH - hypoalergiczny - certyfikowany dermaologicznie i alergologicznie

Stosowanie: delikatnie aplikuj dezodorant na oczyszczoną skórę pod pachami i ciesz się długotrwałą ochroną, komfortem i świeżością!

Skład: Dipropylene Glycol, Octyldodecanol, Alcohol, Sodium Stearate, Parfum (Fragrance) **, Valeriana Celtica (Speick) Extract*, Salvia Triloba (Sage) Leaf Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, CI 75810 (Chlorophyll), Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Limonene, Linalool
* składniki organiczne z kontrolowanych dzikich zbiorów
** z naturalnych olejków eterycznych

Pojemność: 40 ml

 
 
Parametry techniczne:
Certyfikaty:
IHTK -kosmetyki nie testowane na zwierzętach
,
Odpowiedni dla Vegan
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Opinie naszych klientów
pixelpixelpixelpixelpixelpixel