Speick Natural Activ nawilżający balsam do stóp z kasztanowcem, rozmarynem i chmielem 75 ml

  • Nawilżający bogaty krem do stóp z linii Speick Natural Activ, do codziennego stosowania, dla osób aktywnych. Z kasztanowcem, rozmarynem i chmielem, koi, łagodzi i nawilża zmęczone i obolałe stopy, pozwala skórze szybciej się zregenerować i zrelaksować.
  • Speick Natural Activ nawilżający balsam do stóp z kasztanowcem, rozmarynem i chmielem 75 ml
  • Speick Natural Activ nawilżający balsam do stóp z kasztanowcem, rozmarynem i chmielem 75 ml
Producent: Speick
Kod produktu: 4009800002777
Cena DostępnośćWysyłkaIlość
24,38 zł netto + koszty wysyłki Produkt dostępny w dużej ilości16 szt.1 dzień
Dodaj do porównania Dodaj do obserwowanych

KUP LUB ODBIERZ W NASZYM SKLEPIE

Możesz sprawdzić czy towar dostępny jest w sklepie od ręki lub zamówić go przez Internet i odebrać w sklepie.
Sprawdź dostępność

Nawilżający bogaty krem do stóp z linii Speick Natural Activ, do codziennego stosowania, dla osób aktywnych. Koi, łagodzi i nawilża zmęczone i obolałe stopy, pozwala skórze szybciej się zregenerować i zrelaksować. Szybko i łatwo się wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu na skórze. Zawiera wyciąg z kasztanowca, rozmaryn i chmiel. Organiczny olej sojowy i witamina F zapewniają intensywne nawilżenie, zapobiegają wysuszeniu i twardnieniu skóry na stopach. Ekstrakty z buraków cukrowych i rokitnika łagodzą oraz wspomagają procesy regeneracyjne i naprawcze. Wyciągi z kasztanowca i rozmarynu sprzyjają poprawie krążenia i łagodzą objawy tzw. "ciężkich nóg". Łagodnie odkażający chmiel działa równoważąco - chroni przed tzw. stopą sportowca oraz daje efekt dezodoryzacji stóp.

Krem zawiera ekstrakt ze Speicka - cennej rośliny Valeriana Celtica z kontrolowanych dzikich zbiorów w wysokich Alpach. O naturalnym, przyjemnym odświeżającym zapachu. 

Kosmetyk naturalny, wegański. Certyfikowany przez Cosmos Natural

certyfikat Cosmos Naturalcertyfikat vegan

- z organicznym olejem z soi i witaminą F - z ekstraktem z kasztanowca, rozmarynu i chmielu - z ekstraktem z buraków cukrowych i rokitnika - w 100% naturalny zapach - bez parabenów, - bez glikolu, - bez sztucznych barwników - bez silikonu - bez glutenu i laktozy - bez Phenoxyethanolu - bez PEG i SLS - bez składników GMO - o fizjologicznum pH - hypoalergiczny - testowany dermatologicznie i antyalergicznie

Skład: Aqua, Glycine Soja Oil, Glycerin, Alcohol, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Betaine, Sorbitol, Sucrose Stearate, Glyceryl Caprylate, Linoleic Acid, Linolenic Acid, Tocopherol, Valeriana Celtica Extract, Aesculus Hippocastanum Leaf Extract, Hippophae Rhamnoides Fruit Extract, Humulus Lupulus Cone Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Glucose, Mannitol, Xanthan Gum, Parfum, Citral, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Limonene, Linalool.

 

Pojemność: 75 ml

Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Opinie naszych klientów
pixelpixelpixelpixelpixelpixel