EDL X Koncentrat do szyb i luster 50 ml

  • X Koncentrat EDL - 10-krotnie skoncentrowany płyn do mycia szyb, luster i innych szklanych powierzchni. Do rozcieńczenia - uzupełnienia wodą i uzyskania 500 ml gotowego do użycia płynu. Czyści skutecznie nie pozostawiając smug. Bardzo ekonomiczny.
  • EDL X Koncentrat do szyb i luster 50 ml
  • EDL X Koncentrat do szyb i luster 50 ml
  • EDL X Koncentrat do szyb i luster 50 ml
Kod produktu: 3538395004107
Cena DostępnośćWysyłkaIlość
16,25 zł netto + koszty wysyłki Produkt dostępny w dużej ilości70 szt.1 dzień
Dodaj do porównania Dodaj do obserwowanych

KUP LUB ODBIERZ W NASZYM SKLEPIE

Możesz sprawdzić czy towar dostępny jest w sklepie od ręki lub zamówić go przez Internet i odebrać w sklepie.
Sprawdź dostępność

X Koncentrat EDL - 10-krotnie skoncentrowany płyn do mycia szyb, luster i innych szklanych powierzchni.

Do rozcieńczenia - uzupełnienia wodą i uzyskania 500 ml gotowego do użycia płynu. Czyści skutecznie nie pozostawiając smug. Nie zawiera dodatków zapachowych, w tym alergenów. Bardzo ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie - oszczędza 90% wody, 80% plastiku opakowania w porównaniu z gotowym 500 ml produktem oraz koszty dostawy! 

  • X Koncentrat EDL: ekonomiczny i super ekologiczny: oszczędza 90% wody, 80% plastiku opakowania oraz koszt dostawy w porównaniu z gotowym 500 ml produktem
  • czyści skutecznie wszelkie szklane powierzchnie nie pozostawiając smug
  • do uzupełnienia sprayu do szyb i luster EDL o pojemności 500 ml
  • nie testowany na zwierzętach
  • zawiera surfaktanty pochodzenia roślinnego, w tym roślinny alkohol
  • nie zawiera składników pochodzenia petrochemicznego
  • optymalnie biodegradowalny

 

certyfikat Ecocert Ecodetergent

 

Sposób użycia:

Przygotowanie preparatu: wlać koncentrat do 500 ml butelki ze sprayem (np. po zużytym sprayu do szyb i luster EDL lub do specjalnej butelki EDL do rozcieńczania X Koncentratów EDL) i dopełnić wodą do 500 ml. Zamknąć butelkę nakrętką ze sprayem i wymieszać płyn - jest wtedy gotowy do użycia.

Używanie: spryskać powierzchnię, pozostawić na chwilę, wyczyścić szmatką lub gąbką i wytrzeć do sucha lub zetrzeć ściągaczką.

Skład: <5%: surfaktanty niejonowe (na bazie palmy, pszenicy i rzepaku), surfaktanty amfoteryczne (z kokosa i palmy), sodium benzoate, potassium sorbate, kwas mlekowy.  Zawiera także: wodę, alkohol roślinny, denaturant (rozpuszczalnik) i sól.

98,9% wszystkich składników jest pochodzenia naturalnego

Ostrzeżenie: produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Produkt skoncentrowany jest drażniący dla oczu. W przypadku dostania się do oczu przepłukać je obficie wodą i skonsultować się z lekarzem, okazując opakowanie produktu. Produkt rozcieńczony nie jest drażniący. 

Pojemność: 50 ml koncentratu do przygotowania gotowego do użycia preparatu o pojemności 500 ml

Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Opinie naszych klientów
pixelpixelpixelpixelpixelpixel